پیشرفت‌های فناوری به کسب‌وکارها و کارگران کمک می‌کند با وجود فاصله‌ای که بینشان وجود دارد، بیش از همیشه به هم متصل شوند. کارمندان به طور فزاینده ای از راه دور از مکان های مختلف به جای دفاتر شلوغ کار می‌کنند. کارمندانی که از خانه کار می‌کنند، هنوز نیاز به دسترسی کامل به ایمیل خود دارند تا کارآمد باقی بمانند، زیرا ارتباطات تجاری می‌تواند در هر زمان و هر مکان انجام شود. بسیاری از کسب و کارها برای رفع این مشکل، سرور ایمیل Microsoft Exchange را پیاده سازی کرده‌اند.

شما می‌توانید از هر جایی با راه حل ابر میزبانی شده  این سرور را در اختیار داشته باشید.

Microsoft Exchange Server محصول نرم افزاری است که برای ارسال ایمیل سریعتر و کارآمدتر طراحی شده است. از آنجایی که ایمیل در حال حاضر یک عملکرد حیاتی در محیط کسب و کار است و بسیاری از تجارت‌ها در حال حاضر از طریق آن انجام می‌شود، عده زیادی از شرکت‌ها دریافته‌اند که استفاده از Microsoft Exchange Server باعث افزایش قابلیت اطمینان عملکردهای ایمیل آن‌ها می‌شود. همچنین می‌توانید از آن برای سهولت در تجارت خود استفاده کنید.

و اما پرسشی که در اینجا باید از خود بپرسید این است که چرا این ابزار امروزه  بهترین انتخاب برای مشاغل در سراسر جهان است؟

 

از طرفی، بسیاری از شرکت هایی که Exchange را خریداری می‌کنند آن را روی سرورهای داخلی نصب می‌کنند. این راه اندازی می‌تواند پرهزینه باشد، به خصوص برای مشاغل کوچک. علاوه بر این، سرور مورد نیاز برای میزبانی آن می‌تواند فضای فیزیکی قابل توجهی را اشغال کند. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها ترجیح می‌دهند بر روی سیستم های مبتنی بر ابر کار کنند.

شما کدامیک را مناسب کسب و کار خود می‌دانید؟ استفاده از یک سیستم مبتی بر فضای ابری یا فضای فیزیکی؟

Exchange Server

مزایای Microsoft Exchange برای تجارت

۱ Microsoft Exchange امنیت و محرمانه بودن ایمیل را تضمین می‌کند

بزرگترین مزیت مایکروسافت اکسچنج برای کسب و کارها تضمین این است که ایمیل های شما در دست افراد بدخواه قرار نمی‌گیرد.

مایکروسافت هزینه گزافی پرداخت تا مطمئن شود اطلاعات اشتراکی در Exchange و سایر ابزارهای مایکروسافت ۳۶۵ حتی بهتر از سرور محلی شما در فضای ابری محافظت می‌شوند.

Microsoft Exchange در برابر انواع تهدیدات فناوری اطلاعات مؤثر است. علاوه بر آن، با تمام اطلاعات شخصی اصلی و استانداردهای حفاظت از اطلاعات محرمانه مطابقت دارد.

همچنین فیلتر چند لایه آن مانع ورود هرزنامه  به صندوق ورودی شما می‌شود. همین امر، آن را به گزینه ای امن برای تجارت شما تبدیل می‌کند.

این امنیت افزایش یافته به شرکت ها این امکان را می‌دهد که اطمینان داشته باشند سیستم ایمیل آن‌ها همیشه محافظت می‌شود. علاوه بر آن به کارمندان و مشتریان اجازه می‌دهد تا از سیستم ایمیل خود تا حد امکان استفاده کنند.

 

۲ – هر کسی می‌تواند به طور موثر با Microsoft Exchange کار کند

وقتی صحبت از سادگی، کاربر پسند بودن و ویژگی‌های کاربردی به میان می‌آید، هیچ سرور ایمیل دیگری نمی‌تواند با Microsoft Exchange رقابت کند. این یک مزیت بزرگ است زیرا ابزاری که استفاده از آن آسان است فرآیندها را ساده می‌کند و خطر خطا و اتکا به تیم‌های پشتیبانی فناوری اطلاعات را کاهش می‌دهد.

Exchange دستورات ایمیل سریع و بصری را ارائه می‌دهد. همچنین دارای عملکردهای جستجوی هوشمند برای یافتن سریع ایمیل های بایگانی شده در سیستم شماست. برای به دست آوردن نتایج سریع و دقیق می‌توانید بر اساس کلمه کلیدی، نویسنده یا تاریخ جستجو کنید.

Exchange همچنین با اکثر تلفن‌های همراه سازگار است بدون اینکه استفاده از آن را پیچیده کند.

 

۳ – یک راه حل پیام رسانی که همیشه با Exchange به روز است

نسخه ابری Exchange یک راه حل پیام رسانی آنلاین را به کسب و کار شما ارائه می‌دهد که همیشه به روز است. ارائه‌دهنده خدمات ابری به شما این امکان را می‌دهد که به همه به‌روزرسانی‌های سرور Exchange به محض وجود قابلیت دسترسی، دست یابید.

هاست ابری همچنین از اتمام فضای ذخیره سازی و الزام ارتقاهای گران قیمت در زیرساخت فناوری اطلاعات شما جلوگیری می‌کند. در نتیجه، یک سرور تبادل ابری یک راه حل ایده آل برای یک تجارت در حال رشد با نیازهای متغیر خواهد بود.

 

۴- دسترسی به این سرویس از تمام نقاط جهان

به راستی که تداوم کسب و کار یک نکته مهم برای هر تجارتی است!!!

شرکت‌هایی که از Microsoft Exchange Server استفاده می‌کنند؛ می‌توانند به کارمندان خود اجازه دهند از هر کجای دنیا به ایمیل خود دسترسی داشته باشند. چه کارمند در دفتر باشد و چه در جاده، آن‌ها می‌توانند به تمام اسناد مهم خود دسترسی داشته باشند و در یک لحظه به هر سؤال مهمی پاسخ دهند. پلت فرم ایمیل مورد استفاده توسط Microsoft Exchange Server ،Microsoft Office Outlook است که دارای بسیاری از ویژگی‌های مختلف طراحی شده است تا مدیریت ایمیل و تماس را ساده و بدون دردسر کند. برخی از ویژگی‌هایی که می‌توان با Microsoft Office Outlook و Microsoft Exchange Server استفاده کرد، شامل ویژگی‌های تقویم، ویژگی‌های زمان‌بندی، ذخیره‌سازی پست صوتی و برنامه‌های مدیریت تماس است.

Exchange Server advantages

۵- بسیار کارآمدتر از گذشته

همچنین  Microsoft Exchange Server به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا کارآمدتر باشند، زیرا یافتن و رفع مشکلات احتمالی را بسیار آسان‌تر می‌کند. علاوه بر آن، دارای قابلیت‌های نظارتی بهبود یافته است، به طوری که هر مشکلی که رخ می‌دهد می‌تواند به سرعت شناسایی شود، قبل از اینکه کسب و کار را تا حد زیادی مختل کند. بسیاری از وظایفی که برای حفظ عملکرد صحیح Microsoft Exchange Server مورد نیاز هستند، خودکار شده‌اند و به مدیران اجازه می‌دهند تا زمان بیشتری برای رسیدگی به مسائل مهم‌تر داشته باشند.

 

۶- کاربر پسند

ممکن است ایمیل‌های زیادی دریافت کنید، به معنای واقعی کلمه صدها ایمیل در روز!!! Microsoft Exchange به شما کمک می‌کند تا همه آن را مدیریت کنید. تمام ایمیل هایی که بخشی از یک زنجیره هستند را می‌توانید با هم گروه بندی کنید. این امر به شما امکان می‌دهد زمان کمتری را برای سازماندهی و زمان بیشتری برای انجام کارهای مهمتر خود صرف کنید.

یکی دیگر از قابلیت های بی‌شمار اکسچنج سرور این است که می‌توانید روی نامی در ایمیل کلیک کنید تا اطلاعات تماس آن شخص مانند آدرس یا شماره تلفن او را در تقویم آن شخص دریافت کنید.

 

۷- صندوق پستی مشترک

توجه کنید که صندوق‌های پستی گروهی یا مشترک به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند و با پشته‌های ذخیره‌سازی برای هر کاربر، لازم نیست نگران حذف ایمیل‌ها برای آزاد کردن فضای صندوق پست باشید.

صندوق پستی مشترک با یک آدرس ایمیل امضا شده‌اند که حاوی ایمیل‌ها، آیتم‌های تقویم، پوشه‌ها و تمام محتوای دیگری است که معمولاً در صندوق پستی شما وجود دارد.

 

۸-صرفه جویی در هزینه

ادغام با Microsoft Outlook و همراه با مجوز آفیس ۳۶۵ برای هر کاربر در ماه، امکان کنترل کامل هزینه ها و انعطاف پذیری افزایش یا کاهش تعداد کاربران را در هر زمان فراهم می‌کند. این امر موجب کاهش هزینه‌های کاربران خواهد شد.

Exchange Server

۹- پشتیبان گیری

هر چند وقت یکبار از فایل PST شما نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.همانطور که احتمالا می‌دانید، تا ۷۰٪ از اطلاعات کسب و کار شما به طور سنتی در صندوق پستی است. اگر هارد دیسک شما خراب شود، تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد.

با Microsoft Exchange، یک کپی از تمام اطلاعات شما در دسکتاپ محلی، لپ تاپ یا سایر دستگاه‌های مشتری ذخیره می‌شود. یک نسخه دیگر نیز روی سرور باقی می‌ماند. اگر رایانه ای از کار بیفتد، با Exchange، پیکربندی رایانه جدید با اطلاعات صندوق پستی موجود بسیار آسان خواهد بود. در واقع تمام اطلاعات زمانی که گمان کنید گم شده‌اند، می‌توانند از سرور به طور کامل به رایانه جدید منتقل شوند.

 

۱۰- اشتراک گذاری و همکاری

تنها چیزی که بیشتر از حضور در جلسات زمان می‌برد، برنامه ریزی برای آن است!!!

وقتی از Microsoft Exchange با Outlook استفاده می‌کنید، می‌توانید با مشاهده چندین تقویم در کنار هم، به سرعت و به راحتی دسترسی همکاران، اتاق‌های کنفرانس و منابع مشترک را بررسی کنید.

شما محدود به اشتراک گذاری یک تقویم نیستید! در Exchange، می‌توانید هر پوشه ای را در صندوق پستی خود و هر فایلی را به اشتراک بگذارید و با اینکار در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

Microsoft Exchange Server

جمع بندی

پیشرفت های فناوری به ما این امکان را داده است که بیش از هر زمان دیگری به هم متصل باشیم. کارمندان سازمان شما، امروزه کمتر احتمال دارد که تمام روز را در دفتر کار کنند. در عوض، آن‌ها توزیع شده و متحرک هستند و از مکان های جغرافیایی مختلف کار می‌کنند. برای افزایش بهره‌وری، کارکنان شما نیازمند دسترسی کامل به ایمیل خود هستند، زیرا ارتباطات تجاری می‌تواند در هر زمان و هر مکان انجام شود.

Microsoft Exchange ترجیح داده شده ترین سرور ایمیل توسط سازمان ها در سراسر جهان است. می‌توانید آن را روی شبکه محلی نصب کنید یا به صورت آنلاین در فضای ابری میزبانی کنید. هنگامی که این سرور در فضای ابری میزبانی می‌شود، از هر جایی در دسترس خواهد بود.

به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرورهستید؟ آیا می‌خواهید بدانید چگونه کسب و کار شما می‌تواند از آن بهره مند شود؟

برای کسب اطلاعات بیشتر با پرساتک تماس بگیرید. ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد