پشتیبانی شبکه ، به مجموعه خدماتی که در زمینه حفظ و نگهداری شبکه و از بین بردن مشکلات شبکه های کامپیوتری انجام می شود،  اطلاق می گردد.

مجازی سازی یک تکنولوژی نوظهور در عرصه IT است ، که به طور روز افزون مورد استقبال شرکت ها و سازمان ها در سراسر جهان قرار گرفته است.

وقتی در مورد طراحی شبکه صحبت به میان می آید همه تصور می کنند که طراحی یعنی نقشه کابل کشی و نحوه چیدمان تجهیزات شبکه و ارتباطات آنها.

ویدئو کنفرانس در واقع به جلسات آنلاینی اطلاق می شود که در آن افراد بدون در نظر گرفتن فاصله جغرافیایی با مکالمه صوتی و تصویری به تبادل اطلاعات می پردازند

هر سازمان انبوهی از سیستم های اطلاعاتی و اطلاعات محرمانه و حساس دارد که باید آنها را توسط تجهیزاتی خاص و در مکانی ویژه نگهداری کند.

سرویس های مایکروسافت، طیف گسترده ای از خدمات را در زمینه شبکه شامل می شوند. پرساتک این خدمات را برای شما پیاده سازی و اجرا می کند.

0

پشتیبانی

0+

شعبه

0+

تعداد پروژه

خدمات شبکه.

امروز تیم پرساتک با داشتن بهترین متخصصین در زمینه های مختلف شبکه و امنیت، بیش از ۲۵ خدمت گوناگون از قبیل پشتیبانی و نگهداری، طراحی و اجرای پسیو و دیتا سنتر یا اتاق سرور، طراحی و اجرای راهکارها و زیرساخت های گوناگون شبکه مانند راهکارهای مایکروسافت، سیسکو، لینوکس و … ارائه می نماید.

فرایند کاری ما

  • ۱٫ مشاوره و طراحی

    تیم مشاوره پرساتک در تلاش است تا با تعامل و مطالعه کامل نیازها و ساز و کارهای مشتری، بهترین راهکارهای شبکه را مطابق با نیازهای آن کسب و کار طراحی و پیشنهاد دهد، در این راستا همواره تا تکمیل طرح نهایی همراه و هم قدم مشتری هستیم و اولویت های مشتریانمان اولویت ما خواهد بود.

  • ۲٫ پیاده سازی و اجرا

    راهکارهای انتخاب شده در مرحله قبل، با دقت، ظرافت، تخصص و تعهد توسط تیم های اجرای پروژه پرساتک با دقت و ظرافتی بی بدیل به مرحله اجرا و پیاده سازی در خواهند آمد، ما مشتریان خود را با کیفیتی بی رغیب به وجد می آوریم.

  • ۳٫ پشتیبانی و نگهداری

    هر راهکاری که در شبکه سازمانی پیاده سازی می گردد نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارد تا همواره به درستی به کار خود ادامه دهد و کسب و کار مشتری را به رونق بیشتر وا دارد. تیم پرساتک در این راستا همواره در کنار مشتریان خود قرار گرفته و سعی می کند بهترین خدمات پشتیبانی و نگهداری را به مشتری ارائه دهد.

آخرین مطالب

تعدادی از پروژه های پرساتک