وبلاگ و اخبار

Skype for business ابزاری مناسب برای ویدئو کنفرانس (قسمت دوم)

وبلاگ و اخبار

شما می توانید بخش اول مقاله “SKYPE FOR BUSINESS ابزاری مناسب برای ویدئو کنفرانس” را ار اینجا مطالعه کنید.

The Skype for Business client 2015 برای سه هدف درست شده است که عبارتند از: connect(اتصال)، communicate(ارتباط) و collaborate(همکاری) و از مزایای آن می توانیم به پیدا کردن راحت تر افراد،تایید هویت سریع ، شروع سریع ارتباط و اشتراک اطلاعات اشاره کرد. همچنین Device integration (ادغام دستگاه ها) و call management(مدیریت تماس ها) با این ابزار ساده تر شده است.

The Skype for Business server 2015 نقش پررنگی را ایفا می کند که می توان به office Communications Server اشاره کرد و همچنین Survivable Branch Appliance را برای دسترسی بالاتر (high-availability) معرفی می کند.

سرمایه گذاری قابل توجهی برای ویژگی های  voice در The Skype for Business انجام شده است که عبارتند از : Private Line(خط خصوصی)، Call Admission Control(کنترل تماس ورودی)، Call Park،E9-1-1  ، Common Area Phones ، routing improvements (بهبود مسیریابی) و analog device management (مدیریت دستگاه های آنالوگ) اشاره کرد که راه حل یک پارچه ای را به مدیران شبکه فراهم می کنند تا تعداد سرور ها را کاهش دهند

شرکت پرسا تک با استفاده از کارشناسان خود می تواند سرویس  skype for business را برای سازمان ها و شرکت های صنعتی راه اندازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعدادی از پروژه های پرساتک