Cisco Jabber

معرفی Cisco Jabber

Cisco Jabber مجموعه ای از نرم افزار های ارتباطات و ویدئو کنفرانس است که امکان ارتباط با مخاطبین را در هر لحظه و در هر مکان فراهم می کند و امکاناتی از قبیل تماس صوتی و تصویری ، voicemail و کنفرانس را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این مقاله به معرفی ویژگی ها و امکانات Cisco Jabber خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
voip-2

سیستم تلفنی ویپ و بررسی تفاوت آن با سانترال پاناسونیک

در گذشته شرکت ها برای استفاده از ارتباط داخلی شرکت و  همچنین شبکه کردن سیستم های تلفنی مجموعه و استفاده از امکاناتی نظیر منشی تلفنی از سیستم سانترال پاناسونیک استفاده می کردند. ولی امروزه با ورود سیستم تلفنی ویپ به بازار رقابت ؛ عرصه برای سانترال پاناسونیک تنگ شده است ! زیرا سیستم تلفنی ویپ خدماتی ارائه می دهد که در مقایسه با سانترال پاناسونیک برتری چشم گیری از خود نشان داده است . برای بررسی این موضوع در جدول زیر تفاوت سانترال پاناسونیک و VOIP را بیان کرده ایم :

بیشتر بخوانید
cpanel

Cpanel را به زبان ساده یاد بگیریم (قسمت اول)

 

در این مقاله یاد می گیریم چگونه وارد محیط Cpanel شویم . چطور گزارش مقدار مصرف بخش های مختلف هاست از جمله دیسک و پایگاه داده ها و ایمیل ها را بررسی کنیم، از ورود اسپم جلوگیری کنیم، تمام ایمیل های مربوط به اکانت های مختلف را یکجا ببینیم. چطور برای سایت خود دو دامنه مختلف تعریف کنیم و …

با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید
تلگرام

تلگرام را شبکه بازاریابی خود کنید!

در مقاله قبلی با بازاریابی در اینستاگرام آشنا شدیم. اینکه چطور محتوای با کیفیت در پیج خود قرار دهیم. چطور در اینستاگرام مطرح شویم . تبلیغات موثر داشته باشیم. حال شما را به خواندن این مقاله در خصوص بازاریابی در تلگرام دعوت می کنیم.

بیشتر بخوانید
instagram-3

اینستاگرام ، شبکه تبلیغاتی کم هزینه اما پر سود

در مقاله قبل به اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی پی بردیم . حالا به بررسی شبکه اجتماعی instagram می رسیم . کامل توضیح خواهیم داد که چطور تبلیغات خوبی منتشر کنیم و از ویژگی های اینستاگرام به بهترین نحو استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی؛ روشی تازه و پر بازده برای تبلیغات

شبکه های اجتماعی دنیای جدیدی است که بیشتر مردم در آن فعال هستند و برای اینکه ما بتوانیم راحت تر محصول یا خدمتمان را به مردم معرفی کنیم ، بهتر است وارد این شبکه ها شویم و فعالیت خود را از همین حالا شروع کنیم .

برای به دست آوردن مشتری های مدرن باید وارد دنیای مدرن شویم و از تاکتیک های اینترنتی بازاریابی استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید
network topology

توپولوژی ، تقسیم بندی شبکه از نظر نوع الگوی هندسی اتصال شبکه ها

در مقاله پیش به آشنایی با انواع اتصالات شبکه های کامپیوتری پرداختیم و حال نوبت به توپولوژی شبکه رسیده است. برای اینکه در این خصوص بهتر و بیشتر بدانید توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه کنید .

بیشتر بخوانید
4

تقسیم بندی شبکه های کامپیوتری از نظر نوع اتصالات شبکه

در مقاله قبل در خصوص اهمیت شبکه در توسعه کسب و کار خود صحبت کرده و به تشریح انواع شبکه پرداختیم . با انواع تقسیم بندی های شبکه آشنا شدیم . همچنین در خصوص تقسیم بندی بر اساس محدوده جغرافیایی صحبت کردیم . حال در این مقاله تقسیم بندی شبکه از نظر اتصالات شبکه را بررسی می کنیم.

بیشتر بخوانید
3

شبکه های کامپیوتری؛ تعریف مفاهیم و کارایی آن در کسب و کار

بهره برداری از اطلاعات مهمترین عامل پیشرفت کسب و کارهاست . چگونگی جمع آوری اطلاعات و مدیریت استفاده از آن می تواند بقا یا نابودی یک کسب و کار را تعیین کند. برای یکپارچه سازی دسترسی به منابع و اطلاعات از شبکه های کامپیوتری استفاده میشود. در ادامه با ما همراه باشید تا به مفاهیم و کارایی شبکه های کامپیوتری بپردازیم.

بیشتر بخوانید
crm-strategy

دلیل استفاده از CRM (نرم افزار ارتباط با مشتری ) چیست؟

  با گسترش روابط سازمان و افزایش مشتری دیگر امکان طبقه بندی اطلاعات آنها به روش های سنتی ممکن نیست. حتی اگر یک کارمند فعال داشته باشید که تمام اط...

بیشتر بخوانید
تعدادی از پروژه های پرساتک